Kuvars Tezgah

Kuvars Tezgah Modelleri

Kuvars Tezgah dekorasyon malzemesi dayanıklılık özelliği nedeniyle kolayca kimyasal maddelerden etkilenmez ve aynı zamanda doğal bir parlaklığa sahiptir. Kuvars Tezgah modelleriyle mekanlarınızı şık bir görünüme kavuşturan Çimstone, Belenco, Coante Kuvars Tezgah modelleri hem daha sağlıklı, hem de daha şık bir görünüm isteyenlerin kullanması gereken ürünlerdir.

Grado Kuvars Tezgah Modelleri

Kuvars; oksijin ve silikon elementlerinin volkanik bölgelerdeki kayaçlarda ve etrafında oluşturduğu doğal taşlara verilen isimdir. Yapısı kristallidir. Doğada çokca bulunan taşlardandır. Genel bölge koşullardan veya doğa olaylarından daha az etkilenir. Aynı zamanda diğer doğal taşlara göre daha sert ve dayanıklıdır.Bu sertlik, Mohs sertlik dizisi adı verilen bir ölçek yardımıyla ölçülür. Bu skalada en yüksek derecelendirmeyi 10 ile alan elmasın yanında, 7 ile kuvars kendi sertliğini kanıtlamıştır. Bu sayede farklı sektörlerde farklı klasmanların ihtiyaçlarına hitap eder. Özelliklerinden biri doğal bir enerjiye sahip olmasıdır. Negatif enerjiyi yok etmesiyle de ünlüdür. Bulunduğu ortamda pozitif enerji akışını sağladığı için hem sağlıklı bir malzeme olmasıyla öne çıkar hem de tercih nedenlerini arttırır.

Grado Kuvars Tezgah Fiyatları

Farklı özelliklerinden dolayı farklı sektörlerde yerini doldurmasıyla beraber, kullanılan alan neresi olursa olsun bütün sağlıklı özelliklerini bünyesinde taşır. İnşaat sektöründe gözümüze çarpan alanlar genellikle kullanım sıklığından dolayı tezgahlardır. Burada birçok avantajı beraberinde getirir. Tezgahlar en az %93 oranla kuvars, az miktarda polyester ve bağlayıcı maddelerden oluşur. Eğilme ve darbe dayanımı yüksektir. Kullanımına bağlı çizik oluşmaz. Yüksek aşınmaya dayanıklıdır. Bu özellikleri kesim ve nakliye sürecindeki endişeleri de giderir. Kolay kolay çatlamaz ve kırılmaz. Gözeneksiz bir yapıya sahip olması, bakteri oluşumunu engeller ve ortamda hijyeni sağlar. Bu yapısı, lekelenmeye karşı dirençli kılar. Ve sıvı emilimini engellemek için ek önlemler almanıza gerek kalmaz. Bunların yanında görsel olarak mekana katacağı atmosferi de unutmamak lazım.. Birbirinden farklı bağımsız alanlarda kullanımı düşünülebilir. Renk seçeneği fazladır. Bulunduğu mekana estetik bir karakter sunar. Siz de mekanlarınızda kuvars etkisi görmek istiyorsanız, detaylı bilgi ve seçeneklerimiz için bizlere ulaşabilir, hayalinizdeki tasarıma ulaşabilirsiniz...

Kuvars Mutfak Tezgahı

Kuvars Tezgah modellerinde her geçen gün yeni renkler ve malzemeler sektöre giriş yapıyor;ve en çok kullanılanlar genellikle en güvenli olanlar oluyor.

Kuvars Mutfak Tezgahı Fiyatları

Kuvars mutfak tezgahı olarak sağlıklı ve dayanıklı olduğu için önerildiği gibi sehpalarınızda, masalarınızda, merdivenlerde ve banyo tuvalet gibi alanlarda da kullanıma uygundur. Özellikle evinizde mutfak ve banyo için ayrıca ofisinizde kuvars tezgah kullanarak hem doğal bir görünüm elde edebilir, hem de temizlik açısından da size kolaylık sağlayabilir.

Kuvars Mutfak Tezgahı Modelleri

Mekanlarınızda estetik bir şıklık oluşturacak olan kuvars tezgah modelleri renkleri açısından da zengindir;ve kuvars mutfak tezgahları için şık görünümler elde edebilirsiniz.

Kuvars tezgah fiyatları 2021, kuvars tezgah çimstone fiyatları, kuvars tezgah belenco modelleri, kuvars tezgah modelleri kataloglarına iletişimden ulaşabilirsiniz.